scorecardresearch

Psikolog 0533-373-81-23,Pedagog Psikolojik Danismanlik Merkezleri

108 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Kişi depresyonda olduğunu nasıl anlayabilir?

Depresyonla depresif duygu durumunu birbirinden ayırmak gerekir. Depresif duygu durumu hepimizin zaman zaman hissedebileceği, kendimizi kederli ya da kötü hissetme halimizdir. Birkaç saat ya da birkaç gün sürüp ortadan kaybolur.

Bir duygu durumuna depresyon diyebilmemiz için, haftalarca devam eden bir durum ortaya çıkması gerekir. Günlük aktiviteleri sürdürmekte birtakım zorlukların görülmesi ve daha önce zevk alınan aktivitelerin yapılamaz hale gelmesi ya da zevk alınamaz olması gerekir. Her ağlayanı ya da her kederli olanı depresyon olarak değerlendiremeyiz.

Bazen hastanın iyi halini görürsünüz, yüzü gülüyordur ama aslında depresyondadır. İşte bu nedenle bütün yaşamı sorgulamak gerekir.
Psikolog,Pedagog,Psikolojik Danismanlik Merkezleri,psikolog video,pedagog video,psikolog istanbul,pedagog istanbul,istanbul psikoloji,acibadem psikoloji,psikolog video,pedagog video,psikolog istanbul,pedagog istanbul,istanbul psikoloji,acibadem psikoloji,psikolog video,pedagog video,psikolog istanbul,pedagog istanbul,istanbul psikoloji,acibadem psikoloji,yasam kocu video,aile terapisi randevu,evlilik terapisi
Etiketler